Domů        O nás            Zpravodaj            Informace           Fotogalerie           Koronavirus         Odkazy    
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE

 

Pokud se rozhodnete nám pomoci, uvítáme jakoukoli formu podpory, která nám pomůže uskutečnit naše plány podpořit nemocné ženy, vrátit jim radost ze života a zapomenout na těžké chvíle, které kvůli nemoci prožily. Zároveň však formou přednášek upozornit ženy a dívky na důležitost prevence a včasné diagnózy. To jsou hlavní cíle našeho spolku žen s nádorem prsu ONKO-AMAZONKY. Vaše pomoc může mít podobu finančního příspěvku pro naši organizaci, materiálního či jiného zabezpečení našich projektů, poskytnutí služeb nebo jiných výhod pro nás.

 

CO MŮŽEME NABÍDNOUT MY

 

My vám nabízíme znalosti a schopnosti našich edukátorek, které ochotně přijdou a pomocí zajímavé prezentace předvedou, jak je důležité pravidelné samovyšetření prsu, které pomůže odhalit případný problém v raním stadiu a tak umožnit úspěšnou léčbu.

Uvedením vašeho loga (případně i našeho poděkování) na našich webových stránkách a na facebooku přispějeme k propagaci vaší firmy, instituce.

 

 

 Můžete  nás podpořit finančně

 Bankovní spojení_ transparentní účet pro dárce

 ČSOB, a.s.Ostrava, číslo účtu:

                              297012001/0300

Podpořit   nás můžete i nákupem na internetu.

Nakupujte na svých oblíbených e-shopech přes GIVT.cz a jako  příjemce podpory zvolte naší organizaci.   Část z vaší útraty půjde na náš účet.  Cena zboží které nakupujete se nenavyšuje, takže Vás to stojí jen pár kliknutí navíc. 

Za Vaše dary předem děkujeme

 

 

 
 

                                                                   webmaster: Marie Koběrská         

email: marie_k@volny.cz