Domů        O nás            Zpravodaj            Informace           Fotogalerie           Kniha návštěv         Odkazy    
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE

 

Pokud se rozhodnete nám pomoci, uvítáme jakoukoli formu podpory, která nám pomůže uskutečnit naše plány podpořit nemocné ženy, vrátit jim radost ze života a zapomenout na těžké chvíle, které kvůli nemoci prožily. Zároveň však formou přednášek upozornit ženy a dívky na důležitost prevence a včasné diagnózy. To jsou hlavní cíle našeho spolku žen s nádorem prsu ONKO-AMAZONKY. Vaše pomoc může mít podobu finančního příspěvku pro naši organizaci, materiálního či jiného zabezpečení našich projektů, poskytnutí služeb nebo jiných výhod pro nás.

 

CO MŮŽEME NABÍDNOUT MY

 

My vám nabízíme znalosti a schopnosti našich edukátorek, které ochotně přijdou a pomocí zajímavé prezentace předvedou, jak je důležité pravidelné samovyšetření prsu, které pomůže odhalit případný problém v raním stadiu a tak umožnit úspěšnou léčbu.

Také vám můžeme nabídnout rukodělné výrobky našich šikovných členek, které potěší jako dárek.

Uvedením vašeho loga (případně i našeho poděkování) na našich webových stránkách a na facebooku přispějeme k propagaci vaší firmy, instituce.

Za Vaše dary předem děkujeme

 

Bankovní spojení:

 ČSOB, a.s.Ostrava, číslo účtu:

                               374145773/0300

 

 

Podpořit finančně  nás můžete i nákupem na internetu.

Nakupujte na svých oblíbených e-shopech přes GIVT.cz a jako  příjemce podpory zvolte naší organizaci.   Část z vaší útraty půjde na náš účet.  Cena zboží které nakupujete se nenavyšuje, takže Vás to stojí jen pár kliknutí navíc. 

 

 

 
 

                                                                   webmaster: Marie Koběrská         

email: marie_k@volny.cz