Přednáška: Detoxikace - 14.3.2016

Úvod: Téma pondělní přednášky bylo příhodné pro toto roční období. Vždyť kdy postoupit očistu těla i mysli než po zimě. Na téma detoxikace organismu nám přišla přednášet PhDr . Marie Slámová. Naše tělo má samočistící schopnosti a snaží se zbavit nepotřebných a jedovatých látek stolicí , močí , ledviny a játra jsou naše velké čistící stanice, dále přes různé sliznice, dokonce i dýcháním. Pokud to není náš organismus schopen zvládnout , měli bychom mu pomoci detoxikací. První pomoc začíná tím, že se budeme chovat zodpovědně:. Některé faktory neovlivníme, jako je vzduch kolem nás. Na ostravsku je mizerný a i když budeme třídit odpad a nepálit umělé hmoty moc si tím nepomůžeme. Co ale můžeme ovlivnit a tím se chránit je používání zdravých potravin, vyhýbat se pokud možno polotovarům a geneticky upraveným produktům. Je to těžké jsou skoro všude. Důležitá pro náš organismus je i voda, přírodní, minerálky moc ne. Také i pohyb a správné dýchání má vliv na naši kondici. I psychika hraje svou roli , pokud jsme ve stresu, špatně jíme, špatně spíme a naše tělo se tím oslabuje a zanáší jedovatinami.
Jak si pomůžeme.
Jsou 3 důležité body.
1. Já chci.
2. Musím mít informace jak.
3. Začít dělat. Nechtít změnit všechno najednou.
Paní doktorka uvedla různé programy očisty. Půsty , odlehčovací dny, bylinkové čaje. I razantnější metody jako jsou výplachy střev, ale ty nejsou úplně bez rizika.
Nakonec nás seznámila s detoxikací pomocí bylinek kterou používá ona sama. Očistu organismu pomocí přípravku Alveo. Má s ní dobré zkušenosti, může se používat po celý rok. Určitě některé z nás zaujal. Má jednu nevýhodu, tahle detoxikační kůra je tak trochu finančně náročná .


Detox_1_.JPG
Detox_2_.JPG
Detox_3_.JPG
Detox_4_.JPG
Detox_5_.JPG
Detox_6_.JPG
Detox_7_.JPG
Detox_8_.JPG

Vytvořeno programem PPSee verze 1.29