Koncert „ PODĚKOVÁNÍ VÁM“ Bohumín 8.6.2016

Úvod: Už potřetí uspořádal bohumínský spolek pro onkologické i jiné pacienty, ale i pro jejich rodiny a přátele PRO – FIT 12 koncert pro všechny, kdo se podíleli na úspěšném prodeji kytiček v rámci Květinového dne, tradičně pořádáného Ligou proti rakovině. Za ONKO-Amazonky jsme se zúčastnily pouze 4.
Byl to pro nás mimořádný zážitek plný emocí, radosti, pohody, prostě jsme si naplno užívaly bohatý program/až 16 položek/! Od vystoupení těch nejmenších z MŠ Skřivánek a taneční skupiny Baby balet RAL, přes tanečníky ze základních škol, nebo nadanou zpěvačku Aničku až po kouzelnici RADANU , stepaře Mirka Spáčila se svou tanečnicí Alenkou Světlíkovou, skupiny VÍTR z Opavy, zpěvačku SONYEN a dalších.
Kromě nás přijely i zástupkyně z Havířova, Třince, Opavy nebo Karviné.
Dojemnou součástí večera byl dárek pro Martínka, který se léči na Dětské onkologii FN v Ostravě. A přece i tady zvítězil optimizmus, když se předání finančního daru Martínkově mamince zúčastnila i holčička, která se už po léčbě vrátila do normálního života.
Třešničkou na dortu, jak se vyjádřila moderátorka Lenka, bylo vystoupení Martina Chodúra. Písně z nejnovějšího CD nebo populární Hallelujah důstojně završily koncert a my jsme odjížděly plny nádherných dojmů i vděčnosti, že jsme byly svědky nejen děkování, darování a podpory potřebných , ale také vystoupení nesmírně talentovaných dětí z regionu, které už stihly získat prestižná ocenění.
Děvčata z PRO-FITu 12 – moc děkujeme za kvalitní a vydařený večer.


Boh_1_IMG_6157_.JPG
Boh_2_IMG_6154_.JPG
Boh_3_IMG_6160_.JPG
Boh_4_o Bohumin_.JPG
Boh_5_IMG_6152_.JPG

Vytvořeno programem PPSee verze 1.29